Υποψηφιοι Διδακτορες * - PhD Candidates

Vagianos V. Dimitris

Βαγιανός Β. Δημήτρης

Vagianos V. Dimitris

Βαγιανός Β. Δημήτρης

Email: vagianosd@gmail.com

Vasilopoulou Chrissa

Βασιλοπούλου Χρύσα

Vasilopoulou Chrissa

Βασιλοπούλου Χρύσα

Vlassopoulou Katerina

Βλασσοπούλου Κατερίνα

Vlassopoulou Katerina

Βλασσοπούλου Κατερίνα

Email: katvlas@yahoo.gr

Voukis Marinos

Βουκής Μαρίνος

Voukis Marinos

Βουκής Μαρίνος

Email: marinosv@yahoo.com

Gartzonis Dimitris

Γκαρτζώνης Δημήτρης

Gartzonis Dimitris

Γκαρτζώνης Δημήτρης

Email: gartzonis@gmail.com

Dargonaki Stavroula

Δαργωνάκη Σταυρούλα

Dargonaki Stavroula

Δαργωνάκη Σταυρούλα

Email: sdargonaki@gmail.com

Dimitriadis Dimitrios

Δημητριάδης Δημήτριος

Dimitriadis Dimitrios

Δημητριάδης Δημήτριος

Email: gianadoymio@yahoo.gr

Kapos Panagiotis

Κάπος Παναγιώτης

Kapos Panagiotis

Κάπος Παναγιώτης

Email: panagiotis.kapos@gmail.com

Valia C.S. Karatosidi

Καρατοσίδη Βάλια

Valia C.S. Karatosidi

Καρατοσίδη Βάλια

Email: valiakaratosidi@gmail.com

Mitropoulos Panos

Μητρόπουλος Πάνος

Mitropoulos Panos

Μητρόπουλος Πάνος

Email: pmitropoulos@yahoo.com

Moulios Pavlos

Μούλιος Παύλος

Moulios Pavlos

Μούλιος Παύλος

Email: pmoulios@gmail.com

Christos Xenos

Ξένος Χρήστος

Christos Xenos

Ξένος Χρήστος

Email: xenoschristos@hotmail.com

Peppa Matina

Πέππα Ματίνα

Peppa Matina

Πέππα Ματίνα

Email: tatpep@yahoo.gr

Sergidou Maria Katerina

Σεργίδου Μαρία Κατερίνα

Sergidou Maria Katerina

Σεργίδου Μαρία Κατερίνα

Email: Katerina.sergidou@gmail.com

Triantafyllou Sotiris

Τριανταφύλλου Σωτήρης

Triantafyllou Sotiris

Τριανταφύλλου Σωτήρης

Flevotomos Dionysis

Φλεβοτόμος Διονύσης

Flevotomos Dionysis

Φλεβοτόμος Διονύσης

Katerina Chartzoulaki

Χαρτζουλάκη Kατερίνα

Katerina Chartzoulaki

Χαρτζουλάκη Kατερίνα

Email: katerina.hartzoulaki@gmail.com

Επικοινωνία - Contact

e-mail: emme@panteion.gr

 

Ώρες υποδοχής Γραμματείας:

καθε Τριτη 10:00 - 13:00

(απόφαση Πρυτανικού Συμβουλίου 30.5.2012)

Aministration admission hours:

Tuesdays 10:00 - 13:00

Διεύθυνση - Address

Λεωφόρος Συγγρού 136 - 17671 Αθήνα

136, Syngrou Av., Athens 17671, Greece