Faculty Members & Teaching Staff

PROFESSOR

Arseniou Elizabeth

PROFESSOR

Arseniou Elizabeth

Email: elissavetar@gmail.com

Professor

Bakounakis Nikos

Professor

Bakounakis Nikos

Email: mpakou@otenet.gr

PROFESSOR

Kakavoullia Maria

PROFESSOR

Kakavoullia Maria

Email: markak@panteion.gr
Phone: 210-9201738

Professor

Leandros Nikos

Professor

Leandros Nikos

Email: nleandr@panteion.gr
Phone: 210-9201056

Professor

Skarpelos Yannis

Professor

Skarpelos Yannis

Email: gskarp@panteion.gr
Phone: 210-9201846

PROFESSOR

Klimis Georgios Michail

PROFESSOR

Klimis Georgios Michail

Email: gmklimis@panteion.gr

Associate Professor

Gazi Andromache

Associate Professor

Gazi Andromache

Email: agazi@otenet.gr
Phone: 210-9201739

Associate Professor

Kiki Ioanna

Associate Professor

Kiki Ioanna

Email: jkiki@panteion.gr

Associate Professor

Paradeisi Maria

Associate Professor

Paradeisi Maria

Email: mparad@panteion.gr

Associate Professor

Tsakarestou Betty

Associate Professor

Tsakarestou Betty

Email: btsaka@gmail.com

Associate Professor

Psilla Marianna

Associate Professor

Psilla Marianna

Email: mpsilla@panteion.gr
Phone: 210-9201741

Associate Professor

Avlami Chryssanthi

Associate Professor

Avlami Chryssanthi

Email: chrysavlami@gmail.com
Phone: 10-9201718

Assistant Professor

Pantelis Vatikiotis

Assistant Professor

Pantelis Vatikiotis

Email: p.vatikiotis@panteion.gr

Assistant Professor

Vovou Ioanna

Assistant Professor

Vovou Ioanna

Email: vovou@panteion.gr
Phone: 210-9201717

Assistant Professor

Gazi Angeliki

Assistant Professor

Gazi Angeliki

Email: a.gazi@panteion.gr

Assistant Professor

Iordanoglou Dimitra

Assistant Professor

Iordanoglou Dimitra

Email: diordan@panteion.gr
Phone: 210-9201716

Assistant Professor

Kavathas Dionisios

Assistant Professor

Kavathas Dionisios

Email: dionysos@panteion.gr

Assistant Professor

Kokkori Patricia

Assistant Professor

Kokkori Patricia

Email: pkokor@panteion.gr
Phone: 210 9201849

Assistant Professor

Michailidou Martha

Assistant Professor

Michailidou Martha

Email: marthami@panteion.gr
Phone: 210-9201718

Laboratory Teaching Staff

Kaperonis D. Stavros

Laboratory Teaching Staff

Kaperonis D. Stavros

Email: skap@panteion.gr
Phone: 210-9201846

Laboratory Teaching Staff

Dounas Demetres

Laboratory Teaching Staff

Dounas Demetres

Email: ddounas@gmail.com
Phone: 210-9201737

Επικοινωνία - Contact

e-mail: emme@panteion.gr

 

Τηλ.: - 210-920 1431 Κονίδη Νίκη, 
  εξυπηρέτηση προπτυχιακών φοιτητών
 - 210-920 1428 Θεοδώρου Βασιλική,
  εξυπηρέτηση μετ. φοιτητών και υποψ. διδακτόρων
 - 210-920 1064 Καραλής Δημήτρης, 
  Αναπληρωτής Προϊστάμενος 


Ώρες εξυπηρέτησης φοιτητών στη Γραμματεία του Τμήματος [2ος όροφος παλαιού κτηρίου]:
                     
κάθε Τρίτη 10:00 - 13:00

Για πιστοποιητικά, βεβαιώσεις κ.λπ., οι φοιτητές/τριες μπορούν να εξυπηρετούνται από το Κ.Ε.ΦΟΙ. (Κέντρο Εξυπηρέτησης Φοιτητών) στο αίθριο του Νέου Κτηρίου, το οποίο λειτουργεί καθημερινά από 9.30' – 13.30'