Υποψηφιοι Διδακτορες * - PhD Candidates

Ανεσιαδης Αλεξανδρος

Anesiadis Alexandros

Ανεσιαδης Αλεξανδρος

Anesiadis Alexandros

Email: anesiadisalexandros@yahoo.com

Αποστολιδου Αγνη

Apostolidou Agni

Αποστολιδου Αγνη

Apostolidou Agni

Email: aapostolidou@culture.gr

Βασιλοπουλου Χρυσα

Vasilopoulou Chrissa

Βασιλοπουλου Χρυσα

Vasilopoulou Chrissa

Βλασσοπουλου Κατερινα

Vlassopoulou Katerina

Βλασσοπουλου Κατερινα

Vlassopoulou Katerina

Email: katvlas@yahoo.gr

Βουκης Μαρινος

Voukis Marinos

Βουκης Μαρινος

Voukis Marinos

Email: marinosv@yahoo.com

Γκαρτζωνης Δημητρης

Gartzonis Dimitris

Γκαρτζωνης Δημητρης

Gartzonis Dimitris

Email: gartzonis@gmail.com

Δαργωνακη Σταυρουλα

Dargonaki Stavroula

Δαργωνακη Σταυρουλα

Dargonaki Stavroula

Email: sdargonaki@gmail.com

Δημητριαδης Δημητριος

Dimitriadis Dimitrios

Δημητριαδης Δημητριος

Dimitriadis Dimitrios

Email: gianadoymio@yahoo.gr

Ζογκα Ελενα Αντιγονη

Zogka Elena Antigone

Ζογκα Ελενα Αντιγονη

Zogka Elena Antigone

Email: antigonezogka@gmail.com

Θεοδωροπουλος Μαξιμος

Thedoropoulos Maximos

Θεοδωροπουλος Μαξιμος

Thedoropoulos Maximos

Email: maximostheod@gmail.com

Κακλαμανου Χρυσουλα

Kaklamanou Chrisoula

Κακλαμανου Χρυσουλα

Kaklamanou Chrisoula

Email: chr_kaklamanou@yahoo.gr

Καραγεωργου Κατερινα

Karageorgou Katerina

Καραγεωργου Κατερινα

Karageorgou Katerina

Email: aikarageorgou@yahoo.gr

Καρατοσιδη Βαλια

Karatosidi Valia

Καρατοσιδη Βαλια

Karatosidi Valia

Email: valiakaratosidi@gmail.com

Κοντολατου Μαριαννα

Kontolatou Marianna

Κοντολατου Μαριαννα

Kontolatou Marianna

Κρομμυδας Φοιβος

Krommydas Foivos

Κρομμυδας Φοιβος

Krommydas Foivos

Email: foivos.krom@gmail.com

Κωνσταντοπουλου Ολυμπια

Konstantopoulou Olympia

Κωνσταντοπουλου Ολυμπια

Konstantopoulou Olympia

Email: olympiak27@gmail.com

Μαστορακη Ανδρονικη

Mastoraki Androniki

Μαστορακη Ανδρονικη

Mastoraki Androniki

Email: mastoan@gmail.com

Μεσσηνη Σοφια

Messini Sophia

Μεσσηνη Σοφια

Messini Sophia

Email: sophiamessini@gmail.com

Μητροπουλος Πανος

Mitropoulos Panos

Μητροπουλος Πανος

Mitropoulos Panos

Email: pmitropoulos@yahoo.com

Μουλιος Παυλος

Moulios Pavlos

Μουλιος Παυλος

Moulios Pavlos

Email: pmoulios@gmail.com

Νικολακεα Ηρω

Nikolakea Iro

Νικολακεα Ηρω

Nikolakea Iro

Email: ironikolakea@gmail.com

Ξενος Χρηστος

Xenos Christos

Ξενος Χρηστος

Xenos Christos

Email: xenoschristos@hotmail.com

Πανδια Ελεανα

Pandia Eleana

Πανδια Ελεανα

Pandia Eleana

Παπακωστας Ιωαννης

Papakostas Ioannis

Παπακωστας Ιωαννης

Papakostas Ioannis

Email: j_papakostas@panteion.gr

Πεππα Ματινα

Peppa Matina

Πεππα Ματινα

Peppa Matina

Email: tatpep@yahoo.gr

Πνευματικου Ελενη

Pnevmatikou Eleni

Πνευματικου Ελενη

Pnevmatikou Eleni

Email: epnevma@gmail.com

Σαλμουκα Φωτεινη

Salmouka Foteini

Σαλμουκα Φωτεινη

Salmouka Foteini

Email: fsalmouka@gmail.com

Σεργιδου Μαρια

Sergidou Maria

Σεργιδου Μαρια

Sergidou Maria

Email: Katerina.sergidou@gmail.com

Σιγιαννη Λαμπρινη

Sigianni Lambrini

Σιγιαννη Λαμπρινη

Sigianni Lambrini

Email: l.sigianni@panteion.gr

Σιματου Αθηνα

Simatou Athina

Σιματου Αθηνα

Simatou Athina

Σκεντου Μαρια

Skentou Maria

Σκεντου Μαρια

Skentou Maria

Email: skentou.maria@gmail.com

Σταμου Μιχαηλ

Stamou Michael

Σταμου Μιχαηλ

Stamou Michael

Email: micstamou@yahoo.gr

Τριανταφυλλου Σωτηρης

Triantafyllou Sotiris

Τριανταφυλλου Σωτηρης

Triantafyllou Sotiris

Email: sotiristr1@yahoo.gr

Τσωτσου Βασιλικη

Tsotsou Vasiliki

Τσωτσου Βασιλικη

Tsotsou Vasiliki

Email: ts_vasia@yahoo.com

Φελεκης Παναγιωτης

Felekis Panagiotis

Φελεκης Παναγιωτης

Felekis Panagiotis

Email: p.felekis@panteion.gr

Φλεβοτομος Διονυσης

Flevotomos Dionysis

Φλεβοτομος Διονυσης

Flevotomos Dionysis

Χαρτζουλακη Kατερινα

Chartzoulaki Katerina

Χαρτζουλακη Kατερινα

Chartzoulaki Katerina

Email: katerina.hartzoulaki@gmail.com

Επικοινωνία - Contact

e-mail: emme@panteion.gr

 

Τηλ.: - 210-920 1431 Κονίδη Νίκη, 
  εξυπηρέτηση προπτυχιακών φοιτητών
 - 210-920 1428 Θεοδώρου Βασιλική,
  εξυπηρέτηση μετ. φοιτητών και υποψ. διδακτόρων
 - 210-920 1064 Καραλής Δημήτρης, 
  Αναπληρωτής Προϊστάμενος 


Ώρες εξυπηρέτησης φοιτητών στη Γραμματεία του Τμήματος [2ος όροφος παλαιού κτηρίου]:
                     
κάθε Τρίτη 10:00 - 13:00

Για πιστοποιητικά, βεβαιώσεις κ.λπ., οι φοιτητές/τριες μπορούν να εξυπηρετούνται από το Κ.Ε.ΦΟΙ. (Κέντρο Εξυπηρέτησης Φοιτητών) στο αίθριο του Νέου Κτηρίου, το οποίο λειτουργεί καθημερινά από 9.30' – 13.30'